Banese 2+1 me qira

Shpallja

Çmimi
300 €
ID
283
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Dardani
Siperfaqe
85 m²
Banjo
2
Dhoma
2

Leshohet banesa me qira ne Prishtine, lagjen Dardania, afer parkut te madh, kati i II-të.
Renditja:

 • Sallon
 • Kuzhinë me trapezari
 • 2 dhoma te fjetjes,
 • koridor,
 • banjo + wc dhe
 • ballkon.

E mobiluar komplet, ngrohje nga termokosi.

Çmimi: 300€/muaj

☎ 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa 3+1

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe106.67 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Shiten Banesat

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Banesë në Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe94.7 m²
 • LokacioniLagje Muhaxherve