Banesë

Shpallja

Çmimi
750 € m²
ID
43
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Siperfaqe
69.5 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Shitet banesa 69.5m² në Prishtinë në Lagjen Arbëria/Dragodan, kati i I-rë ndertim i ri, e gateshme për banim, shitet e mobiluar.
Banesa posedon :
1. dhomë te fjetjes,
1. sallon te madh me kuzhi
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon.
Çmimi: 750€/m²

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Super Banesë

500 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banesë me qira

500 €

 • Dhoma4
 • Banjo1
 • Siperfaqe110 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banesë

800 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe97 m²
 • LokacioniBregu i Diellit