Banesë

Shpallja

Çmimi
700 €
ID
38
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Pejton
Siperfaqe
85 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Leshohet banesa me qira ne Qender, Pejton, kati VII-të.
Banesa posedon: Sallon te madh me kuzhinë, 2 dhomë te fjetjes, koridor, depo, banjo dhe balkon. E mobiluar komplet dhe me mobile te reja.

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

300 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe84 m²
 • LokacioniL. Spitalit

Banesë

140,000 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër

Banesë e Re ne Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe78 m²
 • LokacioniSllovenia e Sportit