Banesë

Shpallja

Çmimi
600 €
ID
36
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Pejton
Siperfaqe
87 m²
Banjo
2
Dhoma
3

Leshohet banesa me qira ne Qender, Pejton, kati II-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 2 dhomë te fjetjes, koridor, depo, 2 banjo dhe balkon. E mobiluar komplet dhe me mobile te reja.

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

250 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Banesë

800 € i diskutushem

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe56 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banes me qira

300 € i diskutushem

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniAktash