Banesë

Shpallja

Çmimi
350 €
ID
38
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Arbëri / Dragodan
Banjo
1
Dhoma
3

Leshohet banesa me qira ne Dragodan te banesat e Tregtis, kati i III-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon. E mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne.

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet banesa

65,000 € i diskutushem

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe54 m²
 • LokacioniQafë

Shiten 8 ari Truall

8,500 € / ari

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe800 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Banesë

230 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe75 m²
 • LokacioniL. Spitalit