Banesë

Shpallja

Çmimi
800 € i diskutushem
ID
35
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Bregu i Diellit
Siperfaqe
97 m²
Banjo
2
Dhoma
4

Shitet banesa 97m2 në Prishtinë në Lagjen Bregu i Diellit, afer shkolles “Iliria”, kati i III-të ndertim i ri, afer perfundimit. I gjithe dokumentacioni ne rregull (parakontrata behet te NOTERI)
Banesa posedon :
3. dhomë te fjetjes,
1. sallon me kuzhi
1. koridor,
1 shpajz,
2. banjo dhe
2. ballkona.
Çmimi: 800€/m2

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

SHITET Gasonjera

18,000 € i diskutushem

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe25 m²
 • LokacioniParku i Qytetit

Super Banesë

500 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banes me qira

130 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe47 m²
 • LokacioniFushë Kosovë