Banesë 1+1

Shpallja

Çmimi
240 €
ID
285
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Kalabri / Emshir
Siperfaqe
64 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Banesë me qira në Prishtinë, Emshir/Kalabri, kompleksi OTIcom kati i VIII-te.
Renditja:

Sallon me Kuzhinë,
1 Dhomë gjumi,
Koridor,
Banjo dhe
Ballkon.
Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet.

Çmimi: 240€/muaj

 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë-Zyre me Qira

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniRruga B / Mati 1

Shitet Banesa

i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniQendër / Pejton

Banesë me qira

me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe65 m²
 • LokacioniLagje Spitalit