Banesa te Parku

Shpallja

Çmimi
240 € / muaj
ID
191
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Parku i Qytetit
Siperfaqe
63 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Banesë me qira në Prishtinë, Parku i Qytetit, rruga Rrustem Statovci, kati i IV-te.
Renditja:

▫Sallon me Kuzhinë,
1 Dhomë gjumi,
Koridor,
Banjo dhe
Ballkon.

Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet.

Çmimi: 240€/muaj

 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa 59m²

850 € i diskutushem

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe59 m²
 • LokacioniRruga C / Mati 1

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë

Shitet Banesa 3+1

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe106.67 m²
 • LokacioniFushë Kosovë