Banesa me qira në Qender

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
272
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Aktash
Siperfaqe
70 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Banesë me qira në Prishtinë, Qender / Aktash afer Raiffeisen Bank, kati i III-të.
Renditja:
 Sallon me kuzhinë,
 dhomë gjumi,
 Koridor,
 Banjo dhe
 Ballkon.

Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet me mobile moderne.
Çmimi: me marrveshje

☎ 045999986; 043529999
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shtepi ne Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma5
 • Banjo2
 • Siperfaqe285 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja 038

Banesë 1+1

240 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe64 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Qershia

Me marrveshje

 • Dhoma5
 • Banjo3
 • Siperfaqe200 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja Qershia