Banes me qira

Shpallja

Çmimi
400 € i diskutushem
ID
298
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Tophane
Siperfaqe
95 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Banesë me qira në Prishtinë, Tophane te Xhamia e Llapit, kati I i banimit.
▫Sallon me Kuzhinë,
▫2 Dhoma gjumi,
▫Koridor,
▫Banjo,
▫Shpajz dhe
▫Ballkon

Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet.
Çmimi: 400€/muaj (i diskutushem)

☎ 045999986
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe75 m²
 • LokacioniQendër

Shitet Banesa 3+1

Me marrveshje

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe106.67 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Penthouse

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe185 m²
 • LokacioniParku i Qytetit