Banes me qira

Shpallja

Çmimi
180 € i diskutushem
ID
163
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Fushë Kosovë
Siperfaqe
80 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Leshohet banesa me qira në Fushë Kosovë, kati i III-të.
Renditja: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo, shpajz dhe ballkon. E paMobiluar
Çmimi: 180€ i diskutushem

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grand Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Super Banesë

500 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banesë

750 € m²

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe112 m²
 • LokacioniMati 1

Banesë në sheshë

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër