Banes me qira

Shpallja

Çmimi
230 €
ID
157
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Mati 1
Siperfaqe
76 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Banesë me qira në Prishtinë, Mati 1, mprapa Princeshes te rruga B, kati i IX-të, 75m².
Renditja:
✳️ Sallon me Kuzhine,
✳️ 2 dhoma te fjetjes,
✳️ koridor, 
✳️ banjo
✳️ shpajz dhe
✳️ ballkon.
Ndertim i ri e mobiluar komplet me mobile te reja.
Banesa ka: ngrohje qendrore me rryme, uje dhe rryme 24h…
Çmimi: 230€/muaj

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniQendër

Banesë në sheshë

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër

Banes me qira

180 € i diskutushem

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniFushë Kosovë