Banes me qira

Shpallja

Çmimi
300 € i diskutushem
ID
123
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Aktash
Siperfaqe
60 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Leshohet banesa me qira ne Prishtinë, Aktash, Rr. Mitrovica, e cila është 2-dhomshe (60 m2), kati i 1-rë dhe posedon:
– Dhomë dite me trapezari
– Kuzhinë,
– Një dhomë gjumi,
– Një banjo,
– Koridor,
– Ballkon.
Banesa është e mobiluar komplet me të gjitha paisjet e nevojshme.

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grand Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

350 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniLakrishtë

Banesë

350 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe-
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Banesë

750 € m²

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe112 m²
 • LokacioniMati 1