Banes e Re me Qira

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
274
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Kalabri / Emshir
Siperfaqe
70 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Leshohet banesa me qira në Prishtine lagjen Emshir-Kalabri, afer rrethit te madh, banesat e EXDC, kati i VI-të.
Renditja: Sallon, kuzhinë, 1 dhoma te fjetjes, koridor, banjo, dhe treaj .
Banesa eshte e mobiluar komplet.

Çmimi: Me marrveshje

☎ 045999986
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë
 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe78 m²
 • LokacioniDardani

Banesë në shitje

Me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe63 m²
 • LokacioniFushë Kosovë