Banesë

Shpallja

Çmimi
750 € m²
ID
41
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Tophane
Siperfaqe
63 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Shitet banesa 63m2 në Prishtinë në Lagjen Tophane, kati i VII-të ndertim i ri, e gateshme për banim. I gjithe dokumentacioni ne rregull (parakontrata behet te NOTERI)
Banesa posedon :
1. dhomë te fjetjes,
1. sallon me kuzhi
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon.
Çmimi: 750€/m2

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
e-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

115,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe87 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir
 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe58 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banesë me qira

350 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniLakrishtë