Banesë

Shpallja

Çmimi
230 €
ID
33
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
L. Spitalit
Siperfaqe
75 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Leshohet me qira banesa ne lagjen e Spitalit, afer shkolles Pavarsia banesa është ndertim i ri, kati i II,
Banesa posedon: një dhom te fjetjes, një dhom te dites me kuzhin, koridorin, banjo, dhe një ballkon, e mobiluar me mobile te reja dhe e pa banuar me heret.
Çmimi: 230 €/muaj

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

400 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe75 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Banesë e Re ne Shitje

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe78 m²
 • LokacioniSllovenia e Sportit

Banesë me qira

250 €

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe-
 • LokacioniQendër