Banesë në shitje

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
267
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Dardani
Siperfaqe
45 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Shitet banesa 45m² në Prishtine, lagjen Ulpiana. Kati i I-rë

 • Qendrim Ditor me Kuzhinë
 • Koridor
 • Dhomë e fjetjes
 • Banjo dhe
 • Ballkon.

Banesa ndërtim i vjeter e renovuar dhe e mobiluar. Ngrohje nga termokosi.
Çmimi: me marrveshje

 045999986; 049717993
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banes e Re me Qira

260 € / muaj

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe70 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Shitet Banesa

Me marrveshje

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Gasonjer në shitje

Me marrveshje

 • Dhoma1
 • Banjo1
 • Siperfaqe44 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan