Shitet Banesa

Shpallja

Çmimi
52,000 €
ID
179
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Mati 1
Siperfaqe
73 m²
Banjo
1
Dhoma
3

Shitet banesa në Prishtinë, Mati 1, mprapa Princeshes te rruga B, kati i IX-të, 73m².
Renditja:
 Sallon me Kuzhine,
 2 dhoma te fjetjes,
 koridor, 
 banjo
 shpajz dhe
 ballkon.
Ndertim i ri e mobiluar komplet me mobile te reja.
Banesa ka: ngrohje qendrore me rryme, uje dhe rryme 24h…
Çmimi: 52000€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa

26,500 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe53 m²
 • LokacioniFushë Kosovë

Super Banesë LUKSOZE DUPLEX

1,650 € i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe160 m²
 • LokacioniLakrishtë
 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir