Banes me qira

Shpallja

Çmimi
130 €
ID
162
Lloji
Banesa
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Fushë Kosovë
Siperfaqe
47 m²
Banjo
1
Dhoma
2

Leshohet banesa me qira në Fushë Kosovë, kati i III-të.
Renditja: Sallon me kuzhinë, 1 dhomë te fjetjes, koridor, banjo, dhe ballkon. E paMobiluar
Çmimi: 130€

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grand Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë me qira

me marrveshje

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe65 m²
 • LokacioniLagje Spitalit

Banesë

300 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe55 m²
 • LokacioniArbëri / Dragodan

Super Banesë

500 €

 • Dhoma3
 • Banjo2
 • Siperfaqe80 m²
 • LokacioniBregu i Diellit