Shtëpi me qira

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
141
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Qendër
Siperfaqe
260 m²
Banjo
3
Dhoma
4

Leshohet shtepia me qira në Prishtinë, Qender, përball kuvendit te Kosovës apo me sakt ngjitur me shkollen “Elena Gjika”
Shtëpia eshte 2 kateshe dhe ka këtë renditje:
Duke filluar nga kati perdhes hyrja në shtëpi vazhdon koridori dhe shkallet percjellse per te vazhduar me pas në:
-Kuzhinë me trapezari dhe shpajz per kuzhinë,
-Sallon te madh me dalje ne ballkon,
-3 Dhoma te fjetjes (njera për qiftë, një për femijë dhe një për fjetje dhe punë),
-Ballkon dhe
-3 Banjo
E mobiluar komplet, sistem te alarmit te instaluar, energji eelektrike dhe ujë 24h, ngrohje qendrore.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. “Garibaldi” nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Garazh
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Truall

Me Marrveshje

 • Dhoma-
 • Banjo-
 • Siperfaqe600 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Shitet Banesa

i diskutushem

 • Dhoma4
 • Banjo2
 • Siperfaqe90 m²
 • LokacioniQendër / Pejton
 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe120 m²
 • LokacioniLagje Spitalit