Shtëpi me qira

Shpallja

Çmimi
Me marrveshje
ID
141
Menyra
Me Qira
Lokacioni
Qendër
Siperfaqe
260 m²
Banjo
3
Dhoma
4

Leshohet shtepia me qira në Prishtinë, Qender, përball kuvendit te Kosovës apo me sakt ngjitur me shkollen “Elena Gjika”
Shtëpia eshte 2 kateshe dhe ka këtë renditje:
Duke filluar nga kati perdhes hyrja në shtëpi vazhdon koridori dhe shkallet percjellse per te vazhduar me pas në:
-Kuzhinë me trapezari dhe shpajz per kuzhinë,
-Sallon te madh me dalje ne ballkon,
-3 Dhoma te fjetjes (njera për qiftë, një për femijë dhe një për fjetje dhe punë),
-Ballkon dhe
-3 Banjo
E mobiluar komplet, sistem te alarmit te instaluar, energji eelektrike dhe ujë 24h, ngrohje qendrore.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. “Garibaldi” nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Banesë në Shitje

600 € /m²

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe67 m²
 • LokacioniMati 1 / L. Spitalit

Shtepi ne Shitje

230,000 €

 • Dhoma5
 • Banjo2
 • Siperfaqe285 m²
 • LokacioniVeternik / Lagjja 038

Banesë

230 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe75 m²
 • LokacioniL. Spitalit