Shitet Banesa

Shpallja

Çmimi
115,000 €
ID
122
Lloji
Banesa
Menyra
Ne Shitje
Lokacioni
Kalabri / Emshir
Siperfaqe
87 m²
Banjo
1
Dhoma
3
Garazhe
3

Shitet banesa super luksoze në Prishtinë, lagjen Emshir kompleks i banesave te lesnes, kati i V-të, 87m2, dhe posedon poshtu 3 garazhda.
Renditja: sallon me kuzhin, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon. Banesa eshte e punuar dhe dekoruar me rafaello poashtu e mobiluar komplet me mobile moderne, kamin dhe klime
Çmimi: 115000€ i diskutushem

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

 • Ballkon
 • Bodrum
 • Internet
 • Kaminë
 • Kondicioner Ajri
 • Lift
 • Ngrohje Qendrore
 • Oborrë
 • Parking
 • Pishinë
 • Shpajz (depo)
 • Tv Kabllor

Shitet Banesa Luksoze

130,000 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe125 m²
 • LokacioniBregu i Diellit

Banesë me qira

250 €

 • Dhoma3
 • Banjo1
 • Siperfaqe85 m²
 • LokacioniKalabri / Emshir

Banesë

140,000 €

 • Dhoma2
 • Banjo1
 • Siperfaqe60 m²
 • LokacioniTe Grandi / Qendër